Форуми

burgas1.org :: Форуми :: Бургас :: Всичко останало

<< Назад | Напред >>

Някой ползвал ли е фирма в Бургас за пране на матрак или диван?

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори: ji, Elkisa
Автор Отговор
vench
16 мар 2014: 21:14

Регистриран потребител #779
Регистриран: 24 ное 2012: 18:45

съобщения: 1070
нееее, нека да има и забава малко :D

Няма да бъде пресилено, ако днес заявим, че Бургас е най-великият град на света за всички времена!
Най-отгоре
MG
18 мар 2014: 08:37
Регистриран потребител #244
Регистриран: 06 авг 2011: 16:20

съобщения: 329
Да не си посмял да триеш! :)
Това трябва да остане в историята.

Най-отгоре
bateto_toshko
22 мар 2014: 08:33

Регистриран потребител #11
Регистриран: 05 окт 2008: 12:08

съобщения: 98
Моля ви оставете темата , ако трябва ще стана любовник на kremibs

Всичко далеч от морето е провинция
Най-отгоре
kremibs
22 мар 2014: 21:16
Регистриран потребител #1630
Регистриран: 11 дек 2013: 20:31

съобщения: 10
Здравейте приятели

Няма да повярвате преди два дни влязох да се изкъпя напълних си ваната и започнах да разпускам. Изведнъж щрак - изгоряха бушоните. Излизам аз гола на стълбището, да сменя на бързо бушона и тряс - вратата се затвори. Седя си на стълбището и се чудя, как да вляза вкъщи. Изведнъж отдолу се чуват стъпки. Погледам през парапета - някакъв мъж се качва по стълбите. Огледах се и видях пред вратата на съседа един чифт обувки.

Взех ги и се поприкрих с тях. След по-малко от минута мъжът стига до етажа където бях, погледна ме и се опули от учудване.
- Викнах му какво се пулиш бе, не си ли виждал гола жена?- А, той ми отговори виждал съм, ама се чудя тоя любовник как си го засмукала, та само обувките му останали отвънка.....
Та в този случай определено не бях за <връзка>, а мъжа ми и любовника ги нямаше точно, когато имах нужда от тях... :)
Най-отгоре
rosenpetkov
22 мар 2014: 22:18

Регистриран потребител #455
Регистриран: 05 юни 2012: 13:57

съобщения: 20
Това трябва да е бил bateto_toshko
Най-отгоре
bateto_toshko
23 мар 2014: 19:40

Регистриран потребител #11
Регистриран: 05 окт 2008: 12:08

съобщения: 98
Усещам , че тази тема ще бие по популярност Реконструкция на тройката и паркинг Кирил и Методи взети заедно :)

Всичко далеч от морето е провинция
Най-отгоре
kremibs
19 апр 2015: 19:56

Здравейте приятели! Къде сте или бихте задали същият въпрос и към мен ;) Няма да повярвате преди месец се върнах от Тайланд - за това и се изгубих, но вече съм тук Бате Тошко ;)
Пфуу да не ви разправям, тази седмица се затопли и се възползвах от услугите на една фирма за почистване на прозорци, но не е <връзка> .. бяха нови, но да ли ще ви е интересно да разкажа какво се случи ?
Най-отгоре
ji
19 апр 2015: 20:57

Регистриран потребител #1
Регистриран: 16 сеп 2008: 21:58

съобщения: 3849
аз лично нямам търпение да разкажеш
Най-отгоре
kremibs
20 апр 2015: 20:14

Еее имало нетърпеливи .. значи да разкажа .. Мъжът ми, тръгвайки в командировка, ме помоли докато се върне, да взема поне да измета и почистя прозорците, че заприличали на нищо.
Аз обаче нали съм си хитра, позвъних на фирма за почистване и поръчах да дойде човек, за да ми почисти прозорците. След
час на вратата се позвъни и отварям вратата:
- Добър ден, аз съм от фирма ..., дойдох за почистване на прозорци.
- поканих го и се зарадвах, че аз ще погледам телевизия и ще разпускам. - показах стаята от която да започне и отидох да гледам телевизия.
След десетина минути пак се позвъни:
- Добър ден, аз съм от почистващата фирма , идвам по повод почистване на прозорци.
Позачудих се огледах го и много ми приличаше на същото момче, но си казах: Може пък да се движат по двойки знам ли.Закарах го отново до стаята и пак го оставих.
След около 10-15 минути пак се позвъни:
- И на вратата пак - Добър ден, аз съм от почистващата фирма...
- Колкото и да съм голяма блондинка вече ми светна лампата, че нещо става и с недоумяване го попитах - Ама вие колко човека идвате за тия прозорци?
- А той ми отвърна - Същият съм бе, мацка , същият, ама стъпвам на парапета и падам.
Та смятайте какви аматьори има .. така че умната на кой поверявате да ви помогне в почистването.{n987}
Най-отгоре
ji
20 апр 2015: 21:47

Регистриран потребител #1
Регистриран: 16 сеп 2008: 21:58

съобщения: 3849
въййййййй
смятай какъв късмет
ами това бях аз ......
аз работя в тази фирма и се занимава с почистването на прозорците

просто ми беше лош ден тогава
предната вечер имаше концерт на Преслава в Планета и не бях спал