Форуми

burgas1.org :: Форуми :: Бургас :: Всичко за Бургас

<< Назад | Напред >>

Градски дискусии

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори: ji, Elkisa
Автор Отговор
prnstr
05 авг 2011: 22:05
Регистриран потребител #243
Регистриран: 05 авг 2011: 20:53

съобщения: 35
TOXICALERT написа ...

Реших да го напиша по ясно и кратко :
ВАРНА Е ТОЛКОВА ТУРИСТИЧЕСКИ ГРАД КОЛКОТО И БУРГАС С РАЗЛИКАТА ЧЕ ИЗКЛЮЧИТЕЛНАТА И БЛИЗОСТ (ЧАК СЛЯТОСТ ) С КУРОРТИТЕ ДО НЕЯ И ДАВАТ ПРЕДИМСТВОТО ДА Е ПО-ПОСЕЩАЕМА ОТ ЧУЖДИТЕ ТУРИСТИ .

Пълна глупост. Край на цитата! Спри да пишеш шитни, защото ставаш смешен!
Най-отгоре
TOXICALERT
05 авг 2011: 22:19
Регистриран потребител #50
Регистриран: 22 ное 2008: 23:06

съобщения: 436
Завихряш ме в някакъв тъп спор и все повече ме отклоняваш от темата по която пуснах първият си пост.
Да и аз съжалявам, че в рамките на община Бургас ,няма курорти като в община Варна за да минаваме и ние за еб.си дестинацията .
Тъпчем на едно място обърнахме форума на чат , да вземем да спрем ,а ?

[ Редактирано 05 авг 2011: 22:20 ]
Най-отгоре
prnstr
05 авг 2011: 22:22

Спри да пишеш некомпетентни простотии, спирам и аз и продължавам да си чета, както правих до сега, преди да се регна. Лека вечер!
Най-отгоре
TOXICALERT
05 авг 2011: 22:26

Да,вземи само да четеш ,може да ти подейства обогатяващо . Продължавай да мъкнеш туристи във Варна на шопинг и да си мислиш че това е туризъм .Когато ги накараш и да замръкнат поне една вечер във Варна същите тези организирани туристи пак ми се обади ;)
Най-отгоре
prnstr
05 авг 2011: 22:30

Ама ти продължаваш... Имаш ли си идея, колко още работи правя? Неща, за които ти даже си нямаш и идея. Защо трябва да замръкват хора във Варна? Какво нощно би им показал там, за да останат? Каква по-дълга дестинация около Варна би ми предложил, за да се върнат и да спят там, при положение, че хотелите им на юг са на 1:30-2:00 часа път? Не ми отговори какво работиш, че се изказваш толкова "компетентно" относно БГ туризма?
Най-отгоре
Seaborn
05 авг 2011: 22:33
Регистриран потребител #29
Регистриран: 15 окт 2008: 12:32

съобщения: 159
Имам чувството, че половината хора във форума се изхранват от продажба на сувенири и царевица за туристите. Защо се опитвате да си набивате в главите, че туристически град означава добър град за живеене?! Не мен лично по-човешкият облик на Бургас ми харесва, хората по улиците са ми в съвсем достатъчно количество, същото важи и за сергиите и магазините за туристи. Колкото до спора - Варна винаги е била по-туристически град от Бургас, няма защо да спорим за това. Има много повече атракциони за обикновения турист, който е свикнал на режим музей-църква-аквариум за морските градове. Бургас направи постъпки за културен туризъм със Spirit Of Burgas, пясъчния фестивал, сега с острова и т.н. Нещата се променят, когато доведа приятел от България или чужбина в Бургас, винаги успявам да го впечатля с нещо и да си тръгне доволен. Като цяло нямам нищо против да живея на място, което не гъмжи и прелива от туристи, но е спокойно и добре уредено за живеене, като освен това има богата културна програма и е на половин час от най-атрактивните места за посещение по Черноморието (Несебър, Созопол и т.н.). Ако се подобрят връзките между Бургас и околните курорти няма да има нужда изобщо мислено да се самоизолираме в рамките на общината, когато говорим за туризъм. Тълпите с фотоапарати впечатляват до една възраст, после пречат.
Най-отгоре
TOXICALERT
05 авг 2011: 22:35

Как ,какво да правят бе , че нали Варна е невероятният курорт с огромните лазурни плажове , с уникалните си хотели и неизчерпаемите забавления :)))))
Какво работя да ти кажа ? ЕГН , да ти напиша ли ? :)))
Хайде стига вече ,омръзна ми ,а и омръзнахме на съфорумниците си :)))
Най-отгоре
TOXICALERT
05 авг 2011: 22:38

Seaborn -евала , ако бяхме във фейсбук щях да ти го лайкна :))
Ти сложи един приличен край на пошлият ни спор :)
Най-отгоре
prnstr
05 авг 2011: 22:40

Явно си поредния форумен драскач, такъв, какъвто всеки един форум има и на когото всеки се присмива. Нищо лично не желаех да ми кажеш, само с какво се занимаваш, за да разбера, че освен от политика и футбол, всички българи явно... разбираме и от туризъм. Нищо от това, което казах не си зацепил, но е нормално за подобни индивиди... А, Сийборн, въпросът е в това, че Варна е била винаги по-добра в туристическа гледна точка от Бургас. Да, вярно е, пробваме да наваксаме с този същия културен туризъм, но още сме далеч. Бургас има някаква романтика, която само ние, бургазлии, можем да усетим и за това си обичаме града. Аз бих предпочел лятото да има тълпи от хора, за да има огромен паричен потокй през града, но и на това количесто за сега съм доволен.
Най-отгоре
TOXICALERT
05 авг 2011: 22:44

prnstr-лека нощ и да слушкаш ,да не говориш мръсотии и да си измиеш зъбките преди лягане ;)
Най-отгоре
Отиди на страница   <<        >>