Форуми

burgas1.org :: Форуми :: Бургас :: Абсурдите

<< Назад | Напред >>

абсурдния бизнес в Бургас

Отиди на страница   <<      
Редактори: ji, Elkisa
Автор Отговор
TOXICALERT
16 фев 2014: 13:31
Регистриран потребител #50
Регистриран: 22 ное 2008: 23:06

съобщения: 436
Кои места по света ????
Най-отгоре
ji
16 фев 2014: 14:09

Регистриран потребител #1
Регистриран: 16 сеп 2008: 21:58

съобщения: 3849
не съм сигурен дали е умишлено
преди да ги пуснат в една посока една седмица нещо човъркаха ескалатора на входа откъм карфура и той не работеше
като минавам от там следващия път ще питам за какво става въпрос
дали е някаква неизправност и е временно или е умишлено
Най-отгоре
TtW
16 фев 2014: 14:52
Регистриран потребител #1220
Регистриран: 10 май 2013: 21:23

съобщения: 309
Прекалено големи драми се правят. Клиентите са стадо и се третират като такова навсякъде. Особено клиентите на мол. Това просто е отклоняване на трафика. Дори може да се окаже полезно тъй като никой освен няколко ъглови наемателя няма изгода от сегашното положение. Дори ти като клиент нямаш полза да се хранят само ключови наематели а другите да стоят без клиенти, да напускат магазина или вдигат цените.
Най-отгоре
TOXICALERT
16 фев 2014: 19:01
Регистриран потребител #50
Регистриран: 22 ное 2008: 23:06

съобщения: 436
Приятелю, ти ако искаш, или ако нямаш проблем си се чувствай част от стадо.
И на мен не ми е особен проблем , че има хора свикващи с всичко и приемащи ограниченията като нещо нормално, това си е за тяхна сметка. Всеки решава как да съществува , дали да вегетира или да прогресира.
За теб може това да е дребно и без значение, за мен обаче не е.
Ако ти е възможно в бъдеще опитвайки да изразяваш мнение , да опитваш и да страниш от рамката на общият знаменател.
Драма няма......има ситуация, която по някакъв начин ни лишава от избор. Не е болка за умиране, разбира се , но малко или много си е дразнещо.

Най-отгоре
TtW
16 фев 2014: 19:56
Регистриран потребител #1220
Регистриран: 10 май 2013: 21:23

съобщения: 309
Влизайки в мол-а ти вече си част от стадото. Правиш го съвсем доброволно и нямаш право да се оплакваш. На фона на всички трикове, с които всяка стадна единица бива манипулирана в подобни търговски обекти, еднопосочните ескалатори трябва да са най-белия ти кахър.
Собственика на търговския център е в пълното си право да определя посоката на трафика от портфейлоносачи за да бъде той по-равномерно разпределен между всички наематели.
Не разбирам какво недоволстваш след като се намираш в частна собственост, където имаш ясно обозначени вход и изход и никой не те държи насила вътре.
Най-отгоре
nikolla
16 фев 2014: 20:52

Регистриран потребител #1638
Регистриран: 14 дек 2013: 23:20

съобщения: 98
Съгласен съм с TOXICALERT. Още преди да ги пуснат в една посока,пак беше дразнещо, че ескалаторите се намират на такова разстояние, че за да стигнеш до киното трябва като слезеш от единия ескалатор да обиколиш етажа, за да стигнеш до другия,който води до 3-ия етаж или както TOXICALERT каза, да чакаш асансьора, където трябва да натиснеш бутона около 10-на пъти, докато дойде на етажа. И не виждам защо някой смята споделянето на такъв проблем за дразнещо или че се правят драми?!
Най-отгоре
tobli
17 фев 2014: 06:32

Регистриран потребител #82
Регистриран: 17 юни 2010: 10:15

съобщения: 449
Когато не работи някой от ескалаторите до асансьора, аз лично ползвам този в магазина срещу самия асансьор. Да не го споменавам, за да не става реклама ;). Това за тези, които ги мързи като мен да обикалят хехе

az
Най-отгоре
sa_radev
17 апр 2014: 22:58

Регистриран потребител #784
Регистриран: 30 ное 2012: 17:09

съобщения: 628
Днес минавах оттам и се чудих дали най-после няма да я свършат. Оказа се, че според сайта на фирмата строител, обекта вече е ЗАВЪРШЕН!!!
Това снимка от сайта им - една от най-големите строителни фирми в Бургас - все още не фалирала, уж от "най-добрите" и "качествените"!

Ето и линк: <връзка>
Дано само сградата до НХК да не я завършат като тази!!!

[ Редактирано 17 апр 2014: 23:03 ]
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница   <<