Burgas Plaza

Burgas Plaza

Информация:

Burgas Plaza е открит на 23 април 2009 година. Това е първият модерен търговски център в град Бургас. Той е разполага с 39 хил. кв. м. разгърната застроена площ. Сградата е на два етажа и има над 90 магазина, ресторанти и кафенета. Общата търговска площ е 27 000 м2. Открития паркинг е с 1270 места, като част от тях се намират върху покрива на сградата. Burgas Plaza се намира в северната част на Бургас – на ул."Транспортна". Инвеститор е "Бургас Плаза" АД (собственост на Gort Holding и Bridgecorp). Rазмерът на инвестицията е около 60 милиона евро. В Burgas Plaza беше открит и първият в България хипермаркет на най-голямата търговска верига в Европа и втора в световен мащаб "Карфур" (Carrefour), който заема 13 000 м3 от сградата и разполага с 8 300 м2 търговска площ.

Магазини в Burgas Plaza

A
Adelly
Adidas - интернет сайт: www.adidas.com
Andrews Ladies - интернет сайт: www.andrews-ladies.com

B
Benetton
Brabantia

C
Calliope - интернет сайт: www.calliope.info
Camel Active
Carnival Kids
Carrefour
Costa Cafe

D
Deichmann - интернет сайт: www.deichmann.bg
Douglas
Dresses
Dm - интернет сайт: www.dm-drogeriemarkt.bg

E
Elizabeth
Esprit - интернет сайт: www.esprit.com
Estil

F
Fallen Angel
Fan Point
Fancy
Fuji - интернет сайт: www.fuji.bg

G
Galdini
Genesis - интернет сайт: www.genesis.bg
Germanos - интернет сайт: www.germanos.bg
Glass House

H
Handy
Hippoland
Hot Spot - интернет сайт: www.hotspot-bg.com

I
Inmedio - интернет сайт: www.lagardere-services.com/
Intersport - интернет сайт: www.intersport.bg

J
Joy Optics - интернет сайт: www.joyoptics.com

K
KFC Тел: Доставки по домовете: 0700-11-999 (на цената на един градски разговор) - интернет сайт: www.kfc.bg
Kenvelo - интернет сайт: www.kenvelo.com
Kolev and Kolev - интернет сайт: www.k-k.bg
Kreo

L
LC Waikiki
LEVIS - интернет сайт: www.levis.com
Life Mattress

M
Mango
Marks and Spencer
McDonald's - интернет сайт: www.mcdonalds.bg
Mondo Uomo
Mothercare
My Computer

N
NIKE
NOA Cafe
New Silhouette
New Vision Boutique - интернет сайт: www.nvb-bg.com
New Yorker - интернет сайт: www.newyorker.eu
Nici - интернет сайт: www.joujou.bg
Nine West

O
Okaidi
Opticlasa - интернет сайт: www.opticlasa.com

P
Paolo Botticelli Тел: 052 521 086, 0893 360 333 - интернет сайт: www.paolobotticelli.com
Parfois
Pepe Jeans - интернет сайт: www.dresscode.bg
Pierre Cardin
Piraeus Bank
Playlife
Pompea
Profipet
Pulsar

R
Roberto Zago / Diamond

S
Santa Marina
Scandinavia - интернет сайт: www.scandinavia-shop.com
Seven Seconds
Skiny
Sport Depot - интернет сайт: www.sportdepot.bg
Starbucks
Stefanel
Subra
Subway
Sugar Free
Swarovski

T
TAC
Technomarket - интернет сайт: www.technomarket.bg
Tempo Casual
Tempo Sport - интернет сайт: www.tempo-sports.com
Teodor
Terranova - интернет сайт: www.terranova-on-line.com
The Kiss
Treasure Island
Triumph - интернет сайт: www.triumph.bg

V
Vip Style
Vivacom - интернет сайт: www.vivacom.bg

Y
Yan Coffee Break

2
2Be

Снимки на Burgas Plaza

Burgas Plaza Burgas Plaza Burgas Plaza

Бургас Плаза

Карта - openstreetmap.org - CC-BY-SA